Abrazívne pasty

Abrazívne pasty, vrátane praktických dávkovačov

Zásobník na abrazívnu pastu DEB

Náplne

BANN tekutá pasta

Inovovaný produkt na umývanie znečistených rúk v priemysle. Sviežo vonia a ľahko odstraňuje oleje a špinu. BANN je veľmi jemná, obsahuje polymérové zrniečka, ktoré mechanicky odstraňujú odolávajúce nečistoty, prídavok glycerínu ošetruje a zvláčňuje pokožku. Prípravok je vhodný na použitie v dávkovacích zariadeniach na priemyslové mydlá a pasty.Prípravok je určený pre bežného užívateľa aj pre profesionálne použitie. Balenie 5 l alebo 400 ml.

Tekutá pasta DEB SWARFEGA ORANGE 2000ml, 700 dávok

Čistič rúk pre silne až veľmi silne znečistenie. Odstraňuje olej, mastnotu, lepidla na vodnej báze, rez, naftu, latexové farby a ďalšie znečistenia. Obsahuje PE mikrogranule, ktoré zvyšujú čistiaci efekt a nepoškodzuje pokožku. Neobsahuje rozpúšťadlá. Zanecháva na koži príjemnú citrusovú vôňu a pomáha udržiavať optimálne vlhkú pokožku. Použitie prevažne v automobilovom priemysle, stavebníctve, dielňach a ďalších priemyselných odvetviach. Neobsahuje silikóny. Pre dávkovače pasty DEB 2L.


Tekutá abrazívna pasta EFEKT LIQUID 5 L s pumpičkou

Tekutá pasta na umývanie rúk s pH 6,5. Nová, účinnejšia generácia pást na ruky zaručuje účinné odstraňovanie nečistôt, olejov, mazív a pod. z pokožky. Pre intenzívne mycie vlastnosti je vhodná pre profesionálov (automobilový priemysel, strojníci, mechanici).